PDF Export Vytisknout Poslat emailem

Ředitel Správy základních registrů se stal osobností eGovernmentu 2017

Ředitel Správy základních registrů Ing. Michal Pešek převzal během slavnostního večera, který se odehrál 21. března 2017 v nové budově Národního muzea v Praze, prestižní ocenění Osobnost eGovernmentu 2017 v kategorii centrálních úřadů. 

Ocenění každoročně uděluje magazín Egovernment  nominovaným osobnostem, které se výrazně zasloužily o rozvoj elektronizace veřejné správy v České republice. Záštitu soutěži udělil ministr vnitra Milan Chovanec, prezident ICT Unie Zdeněk Zajíček  a koordinátor digitální agendy ČR Tomáš Prouza.

„Chtěl bych v první řadě poděkovat panu náměstkovi JUDr. Strouhalovi za podporu a důvěru, dále svým kolegům ze Správy základních registrů a Ministerstva vnitra, protože pokud má naše práce výsledky, je to hlavně díky skvěle fungujícímu týmu. Ocenění si velice vážím a vnímám ho i jako další impulz k práci, která nás čeká v nejbližších měsících v souvislosti se zaváděním elektronické identity, na které se budeme s kolegy ze Správy základních registrů podílet.“ řekl k ocenění Michal Pešek.eOSOBNOST_logo_2017.jpgslavnostni___vec__er2.jpgosobnost1.jpeg

slavnostni___vec__er.jpg