PDF Export Vytisknout Poslat emailem

SZR se zúčastní konference ISSS v Hradci Králové

Dovolujeme si Vás pozvat na již 16. ročník konference ISSS (Internet ve státní správě a samosprávě), která proběhne ve dnech 8. - 9. dubna 2013 v Hradci Králové.

Konference ISSS je tradičním místem setkání špiček domácí politické scény, ministrů, zástupců veřejné správy z ČR i zahraničí, nezávislých odborníků či vysokých manažerů renomovaných firem.

Hlavním bodem programu jsou přednášky a diskuse zaměřené na aktuální otázky rozvoje e-governmentu. Hovořit se bude o zkušenostech z prvních měsíců provozu systému základních registrů, o moderních trendech včetně cloudu, outsourcingu či virtualizace, rozšiřování komunikační infrastruktury a využívání moderních technologií ke zdokonalení elektronických služeb, snížení administrativy a celkové modernizaci veřejné správy.

Konference se zúčastní i zástupci Správy základních registrů (SZR). Se svou přednáškou zde vystoupí ředitel SZR Ing. Michal Pešek. Další prezentace k základním registrům se odehrají v rámci stánku, který bude SZR sdílet se zástupci Ministerstva vnitra. Právě zde Vám rádi zodpovíme všechny otázky týkající se provozu základních registrů, aktuálních výpisů, připojování OVM a veškerých službách, které základní registry nabízejí.  

Pokud se rozhodnete zamířit na konferenci do Hradce Králové, přijďte nás určitě navštívit do stánku Ministerstva vnitra v kongresovém centru Aldis. Těšíme se na Vás!

Veškeré další informace k programu konference a možné účasti na ní najdete na www.isss.cz.